İçeriğe atla

Okula Bu Dört Regl Dönemi Tüyosuyla Geri Dön

Okul zamanı regl külodu
İster şu anda okul çağında ol, ister gençlik yılların geride kalmış olsun, regl dönemimizin beklenmedik bir şekilde ortaya çıktığına dair o yürek parçalayıcı duyguyu hepimiz hissetmişizdir. Sınıfta oturup acaba fazladan bir iç çamaşırı hazırladım mı? Sandalyede leke mi bıraktım? Herkes bu kokuyu alabilir mi? ✨panik✨. 

Bu duygudan kaçınmanın en iyi yolu hazırlıklı olmaktır. Ama nasıl? Bir uygulama aracılığıyla veya manuel olarak telefonunuzun takvimini kullanarak regl döneminin ne zaman geleceğine dair bir fikir edinebilirsin. Ancak bir ergen olarak adet döngünün bazen düzensiz olması tamamen normaldir. Bu nedenle, okulda düzensiz olarak adet görmeye devam ediyorsan kazaları önlemek ve stressiz kalmak için bu kullanışlı ipuçlarını izle. 

İpucu #1 Regl Külodu ile tanışın

Okul üniformanızın altına ekstra koruma sağlamak için Maxi emiciliğe sahip yeni Teen Hipster Okul Regl Şortlarımızı deneyebilirsin . Seni tamamen sarmasına rağmen göze çarpmayan bir tarza sahip bu ürünler, özellikle etek ve elbiselerin altında kendini ekstra güvende hissettirecek şekilde tasarlandı. Üç katmanlı emici astarımız adet döneminin yoğun olduğu günlerde seni koruyacaktır.

İpucu #2 Yedek regl külodu hazırlayın

Saçını tokayla tokalıyorsun, biraz dudak parlatıcısı sürüyorsun, sabah regl iç çamaşırını giyiyorsun ve hazırsın, değil mi? Pek de değil. Regl döneminin yoğunluğuna göre gün içinde değişiklik yapman gerekebilir. Okulda, bir arkadaşının evine gitmeden önce veya okul sporlarından sonra kullanmak için çantana ikinci veya üçüncü bir çift Modibodi attığından emin ol. Teen Hipster Classic modeli, yeni bir regl küloduna ihtiyaç duyduğunu hissetmeye başladığında kolayca değiştirebileceğin harika bir seçenektir.

İpucu #3 Sızdırmaz bir el çantası getirin

Bunu regl dönemlerinde okul çantanızdaki başka bir araç olarak düşünün. Ne zaman yeni bir regl külodu giymen gerekebileceğini bilemeyebilirsin. Böyle bir durumda, eve gelene kadar kullanılmış çamaşırını saklayacak bir yere ihtiyacın olacak. Su geçirmez çantalarımız sayesinde Modibodi'ni okulda değiştirmek çocuk oyuncağı. Kullanılmış regl külodunu kimsenin haberi olmadan taşımak için mükemmeldir.

İpucu #4 Bu durumun normal olduğunu unutmayın

Okulda adet görmen utanılacak bir şey değildir. Bu hayatın normal bir parçasıdır ve vücudumuzun kendi işini yaptığını gösterir. Kendini stres altında hissedersen derin bir nefes al. Güvenilir bir öğretmen olan BFF'inle konuş veya sana bazı malzemeleri getirmene veya seni eve götürmeye yardımcı olabilecek, mesaj göndermeye hazır bir acil durum kişisi bulundur. Vücudunu dinlemek ve kendine iyi bakmak önemlidir.

Regl döneminde gerekli ürünler stoklaman mı gerekiyor? Okula dönüş serimize buradan göz at.

.

Abone olduğunuz için teşekkür ederiz

Bu mail ile mevcut bir kayıt var.

Opsiyon seç

Back In Stock Notification
this is just a warning
Giriş yapın
Alışveriş Sepeti
0 Ürünler