İçeriğe atla

Regl külodumu ne zaman değiştirmeliyim?

Regl küloduna geçerek hem vücudun hem de gezegenimiz için harika bir adım attın. Kullanmaya devam ettikçe çok daha rahat ve güvende hissedeceğinden emin olabilirsin 😉 

Gururla söylüyoruz ki en fazla sıvıyı en uzun süre tutabilen yıkanabilir regl külodu Modibodi! 

Bir önceki yazımızda her kadının akışının ve regl yoğunluğunun farklı olduğundan bahsetmiştik. ( Hangi emicilik seviyeli regl külodunu hangi gülerdegiymelisin ? )

Yani kaç saatte bir çamaşır değiştirmen gerektiği tamamen senin akış yoğunluğuna bağlıdır. 8-10 saat, hatta 12 saat boyunca Modibodi'lerini rahatça giyen bir çok müşterimiz var! 

Maxi-24 saat teknolojisine sahip çamaşırlarımızın ise kanama yoğunluğuna göre 24 saate kadar dayandıkları bilimsel olarak kanıtlanmıştır. Ortalama bir kadın, regl döngüsünde maksimum 80ml kan kaybeder. Maxi 24 saat teknolojiye sahip astarımız, tek seferde 50 ml sıvıyı tutmaktadır. 

Süper hafiften, 24 saate varan üstün emicilik seçenekleri ile en zorlu anlarında bile maksimum performans göstermeyi hedefliyoruz. İşte bu yüzden birinden farklı emicilik seçenekleriyle Modibodi her zaman yanında. 

Ama yine de SENİ ne kadar süre sızdırmadan tutacağından emin olmak için ilk kullanımını evde olduğun bir zaman yapmanı tavsiye ediyoruz. 

Giyidiğin andan itibaren ped kullanırken hissetmediğin o kuruluk hissini sürekli yaşayacaksın. Emicilik seviyesine ve kanama yoğunluğuna göre değişmekle birlikte 24 saate kadar seni kuru ve sızdırmadan tutacak modellerimize buradan ulaşabilirsin. 

Dolmaya başladığını ağ kısmı ağırlaşmaya başladığında anlayacaksın. Ayrıca maksimum kapasitede dolduğunda hafif bir ıslaklık hissine kapılabilirsin. (Ama asla peddeki gibi değil!) istersen kağıt peçete ile de test edip kenarlardan hafif bir sızıntı var mı diye kontrol edebilirsin. Hafif pembe bir leke görebilirsin ama kıyafetine geçmeyecek. İşte o zaman yeni bir Modibodi giymenin zamanı gelmiş demektir. Yenisini giy ve güne devam et. 

İş yerinde kıyafetini çıkarmadan değiştirebileceğin, yandan açılıp kapanan modelimiz de çok yakında websitemizde olacak. Çıkardığın Modibodini su geçirmeyen sızdırmaz kumaş çantalarımıza koyabilir ve eve gelene kadar rahatça yanında taşıyabilirsin. (Çantalarımız da çok yakında burada olacak 😉) 

Farklı emicilik seviyesindeki ürünlerimizi kullandıkça, hangisini reglinin hangi gününde giymen gerektiğini ve seni maksimum ne kadar tuttuğunu anlayınca bir daha asla ped ve tampona dönüş yapmayacağını garanti ediyoruz. 

Unutma! Modibodi kadınları sızıntı kaygısı yaşamaz çünkü sızıntılarla mücadelede Modibodi’den iyisi yok!

 

Abone olduğunuz için teşekkür ederiz

Bu mail ile mevcut bir kayıt var.

Opsiyon seç

Back In Stock Notification
this is just a warning
Giriş yapın
Alışveriş Sepeti
0 Ürünler