Çalışacak mı?Regl Külotlarımız gerçekten 
denenir ve test edilir.

Regl Külotlarımız, size ulaşmadan önce, bağımsız kuruluşları tarafından laboratuvar ortamında bir dizi testten geçirilir.

Yani eğer soruyorsanız: Gerçekten çalışacak mı?
Yüksek sesle cevap verebiliriz: Evet, kesinlikle çalışacak.


Basınç uygulandığında sızdıracak mı?


 
Gerçek hayattaki Hidrostatik Basınç Testimizin üstteki videodan daha az süslü versiyonu sayesinde artık regl döneminizdeki sızıntılar hakkında endişelenmenize gerek yok. Bu test, astarımızın basınç altında sızıntıları tutup tutamayacağını kontrol eder. Tek yapmanız gereken, akışınız için doğru emiciliği seçmek ve doygunluk hissetmeye başlamadan önce külodunuzu değiştirmek. 


Bir shot bardağı sıvıyı emecek mi?
 


Ürünlerimiz, akışınıza bağlı olarak farklı miktarlarda sıvıyı hapsettiğinden emin olmamız için laboratuvarda Doygunluk Testinden geçirilir. En emici Maxi stillerimiz, 50 ml'ye kadar sıvı emebilir - neredeyse bir shot bardağının iki katı. Şerefe.


Alevden daha hızlı emecek mi?


 
Dikkat, hazır, bam! Akışınız için mükemmel stili giyerken, saniyeler içinde kurumaya geçebilen emici astarımız sayesinde kendinizi güvende ve rahat hissedeceksiniz. Bunu kanıtlamak için, çıkan ortalama kan miktarınının emilimini alev hızıyla yarıştırarak Emicilik Hızı laboratuvar testimizi geliştirdik.


Leke bırakacak mı?


 
Hayır - cildinizde veya kıyafetinizde kan hissetme konusunda da endişelenmenize gerek kalmayacak. Islak Arka Testi, emici astarımızı az miktarda kanla ıslatıp, ardından sızıntı olup olmadığını görmek için üstüne bir parça doku yerleştirir. Akışınız için doğru emiciliği giyiyorsanız, astarımız sizi kuru hissettirmek için tasarlanmıştır.